MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 17537217
nr 1753 7217
Chiffonjé
1890-tal. Valnöt, Bredd: 76 cm. Djup: 52 cm. Höjd: 147 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 januari 2026
kl 20:54:51
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 2.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Chiffonjé
Kondition: slitage, skador
nr 1753 7217
Chiffonjé
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 450 kr |
måndag 19 januari 2026 |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.000 kr
Helsingfors 2.000 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.000 kr
Helsingfors 2.000 kr